Projekt "Ukojenie Dzieci Wojny"

       W ramach programu "Pomagamy dzieciom i młodzieży Ukrainy" fundacja UA : United All wniosła znaczący wkład w działania na rzecz dzieci, których rodzice pełnią służbę w Siłach Zbrojnych Ukrainy. Projekt, mający na celu zapewnienie dzieciom możliwości oderwania się od realiów wojny wywołanej agresją Rosji, okazał się udanym i niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

        W celu tworzenia pozytywnych wspomnień i ucieczki od stresujących sytuacji czasów wojennych, skoncentrowaliśmy się na zorganizowaniu wypoczynku dla 75 dzieci z miast Żytomierz i Winnica. Ten projekt nie tylko dał dzieciom możliwość cieszenia się jasnymi chwilami dzieciństwa, ale również pomógł złagodzić negatywny wpływ wydarzeń wojennych na ich stan psychiczny.

      Ważnym aspektem realizacji projektu było partnerstwo z osobami z Polski i Ukrainy, które nie pozostały obojętne. Wspólne wysiłki pozwoliły osiągnąć znaczące rezultaty i zorganizować niezapomniane święto dla dzieci. Szczególnie należy podkreślić wkład tych wybitnych osób – Anna Rzepa (kierownik Rady Programowej), Krzysztof Jankowski (dyrektor ZSP nr 3 w Gdyni), Anna Romanova (dyrektor LO nr 7 w Winnicy), Fundacja Благодійний Фонд "Справжні Українці", Aneta Marczak (przedstawicielka Spilno i UNICEF, Gdynia) oraz Konrad Chmiel (komendant zmiany Obóz „Róża Wiatrów” w Szklanej Hucie). Ich aktywny udział i oddanie idei projektu były nieocenione, i to dzięki ich wysiłkom udało się stworzyć unikalną atmosferę święta i radości.

     Fundacja UA United All wyraża głęboką wdzięczność wszystkim partnerom i pomocnikom, których wysiłki przyczyniły się do pomyślnego zrealizowania projektu. W imieniu dzieci i ich rodziców znajdujących się na froncie, fundacja składa serdeczne podziękowania za istotny wkład we wsparcie młodzieży ukraińskiej.

Dane kontaktowe:

Telefon: 574-233-205 ;

E-mail: info@unitedall.pl ;

www.unitedall.pl


Dane bankowe :

Fundacja " UA : United All "

NIP: 739-398-22-73 ; KRS: 000102904

Numer rachunku: 11 1020 3541 0000 5202 0376 2127

# Post Tags