Start projektu "Ukojenie Dzieci Wojny"

            Życie potrafi nas zaskoczyć niesamowitymi chwilami, które pozostają w pamięci na zawsze. Właśnie taką wyjątkową przygodę przeżyliśmy w dniach od 23 lipca do 31 lipca, gdy wspólnie z fundacją Благодійний Фонд "Справжні Українці" oraz Obozem Harcerskim „Róża Wiatrów” w Szklanej Hucie daliśmy wyjątkową szansę ukraińskim dzieciom. Dzieciom, których rodzice są bohaterami w służbie dla Zbrojnych Sił Ukrainy lub znaleźli się w trudnym losie wewnętrznych przesiedleńców.

     To był czas pełen uśmiechów, przygód i niezapomnianych chwil. Codziennie czekały na naszych młodych przyjaciół niezwykłe atrakcje – wyprawy nad morze, ogniska rozpalone pod gwiazdami i szalone zabawy terenowe. Ale to nie koniec! Nasza wyprawa wiodła także do Gdyni, gdzie akwarium wciągnęło nas w morskie przygody, a w Experymencie poznawaliśmy tajniki nauki w sposób zupełnie niekonwencjonalny. A co mogłoby lepiej zakończyć ten wyjątkowy czas, jeśli nie pyszna pizza pod chmurką?

               Nie mogło również zabraknąć wypadu do Łeby – tam wiatr we włosach, piasek pod stopami i zapierające dech w piersiach widoki sprawiły, że każdy z nas poczuł się jak odkrywca. 

          Teraz, gdy opowiadamy o tych dniach, na twarzach dzieci widzimy ogrom radości. Wróciliśmy do Ukrainy nie tylko z radosnymi wspomnieniami i pamiątkami, ale także z odbudowaną energią. Te chwile wspólnie spędzonego czasu zyskały niezastąpioną wartość.

     Chcielibyśmy serdecznie podziękować komendantowi obozu, Konradowi Chmielowi, za wspaniałą organizację. Jego przygotowania sprawiły, że „Róża Wiatrów” stała się magicznym miejscem pełnym radości, przyjaźni i wyjątkowych chwil. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie ukraińskich dzieci w Polsce i za te wszystkie niezapomniane wspomnienia, które z nami zostaną na zawsze. 

           Wspólnie możemy zdziałać niesamowite rzeczy. Wspierając fundacją "UA: United All", możemy razem tworzyć te niezapomniane chwile, które zawsze zostaną w sercach tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Dajmy im szansę na radość i uśmiech – Twoja pomoc może zrobić ogromną różnicę.

Dane kontaktowe:

Telefon: 574-233-205 ;

E-mail: info@unitedall.pl ;

www.unitedall.pl


Dane bankowe :

Fundacja " UA : United All "

NIP: 739-398-22-73 ; KRS: 000102904

Numer rachunku: 11 1020 3541 0000 5202 0376 2127

# Post Tags