Wspólna pomoc dla ofiar po wysadzeniu zapory na Dnieprze: Fundacja "UA: United All" w akcji

Tragiczne wydarzenie wysadzenia zapory na Dnieprze przez Rosjan wzbudziło ogromne zaniepokojenie. Skutki tego aktu mogą być katastrofalne dla mieszkańców regionu. W odpowiedzi na tę sytuację, Fundacja "UA: United All" podjęła inicjatywę organizowania pomocy humanitarnej dla poszkodowanych.

Nasz główny priorytet to zapewnienie podstawowych potrzeb ofiarom tej tragedii. Dlatego zbieramy i dostarczamy niezbędne materiały i produkty do obwodu chersońskiego. Wspólnie możemy pomóc tym, którzy teraz najbardziej tego potrzebują.

Podstawowe potrzeby, na które skupiamy się w naszych działaniach, obejmują podstawowe produkty dla wrażliwych grup ludności, leki, środki higieniczne, karmę dla zwierząt, pościel, koce, poduszki oraz ubrania w zadbanym stanie. Ta pomoc jest niezwykle istotna w odbudowie życia ludzi dotkniętych tą katastrofą.


Jednak aby móc dostarczyć tę pomoc, potrzebujemy również wsparcia finansowego. Koszty organizacji i transportu pomocy humanitarnej są znaczne, dlatego zachęcamy wszystkich do wsparcia naszych działań finansowo. Każda wpłata ma znaczenie i przyczynia się do dostarczenia niezbędnej pomocy tym, którzy jej teraz najbardziej potrzebują.


Zachęcamy wszystkich, którzy chcą się zaangażować i pomóc, aby skontaktowali się z nami i przekazali swoje wsparcie finansowe.


Możemy działać razem, aby przynieść ulgę i nadzieję ofiarom tej tragedii.


Działając razem, możemy pomóc przetrwać i odbudować życie ludzi, którzy ucierpieli w wyniku wysadzenia zapory na Dnieprze. Każda pomoc jest cenna i potrzebna. Wspólnie możemy pokazać, że solidarność i empatia mają moc zmieniać świat.

Dane kontaktowe:

Telefon: 574-233-205 ;

E-mail: info@unitedall.pl ;

www.unitedall.pl


Dane bankowe :

Fundacja " UA : United All "

NIP: 739-398-22-73 ; KRS: 000102904

Numer rachunku: 11 1020 3541 0000 5202 0376 2127

# Post Tags